Jak používat Zovirax krém

Je klinicky prokázáno, že Zovirax krém pomůže zastavit Váš opar

Zovirax je produktem odborných znalostí. Náš specializovaný výzkum a vývoj nám umožnil nabídnout Vám řešení, které je nejen jednoduché na použití, ale které rovněž urychluje hojení oparu.

 • První známky oparu

  Aplikujte při prvních známkách brnění, pálení nebo svědění. Pokud jste propásli první příznaky, můžete jej začít používat i ve stadiu puchýřku.

 • Kdo může Zovirax krém používat

  Přípravek mohou používat dospělí, dospívající i děti.

  Nepoužívejte Zovirax krém při alergii na kteroukoli složku přípravku.

 • Udržovat kůži čistou

  Před použitím Zovirax krém odstraňte z kůže veškerou kosmetiku. Před a po ošetření oparu si vždy umyjte ruce mýdlem a vodou.

 • Neodbýt, nevynechat

  Aplikujte na postižené místo pětkrát denně v přibližně čtyřhodinových intervalech (s výjimkou noci) po dobu čtyř, maximálně 10 dnů. Bavlněným tampónem nebo prstem naneste dostatečné množství krému na celou postiženou plochu a na půlcentimetrový lem okolní zdravé kůže. Jemně a úplně vmasírujte. Když vynecháte dávku, aplikujte ji až si vzpomenete, a pokračujte dle pokynů.

 • Nepůjčovat krém

  Opary jsou nakažlivé. Nepůjčujte svou tubu krému nikomu jinému.

 • Zakrýt nalíčením

  Na vrstvu Zoviraxu krému proti oparu můžete po úplném zaschnutí aplikovat kosmetiku typu rtěnky. Vždy používejte speciální jednorázový aplikátor make-upu, jako je bavlněný tampón, abyste se vyhnuli šíření infekce.

 • Nejdéle 10 dnů

  Pokračujte v používání Zoviraxu po dobu čtyř dnů. Nenastane-li zlepšení, je možné léčbu prodloužit ještě na dalších 6 dnů. Jestliže opar přetrvává po dobu delší než 10 dnů, promluvte si s Vaším praktickým lékařem nebo lékárníkem.

Žena před zrcadlem

Působení Zovirax krém

Podívejte se, jak Zovirax krém pronikne do buňky infikované virem oparu, aby zastavil virus.

Více informací

Žena s úsměvem na tváři

Zovirax krém  - Často kladené otázky

Od klinických k praktickým otázkám, máte-li dotazy k Zoviraxu, odpovědi najdete zde.

Více informací

Žena s úsměvem na tváři